Лікування алкогольної залежності — процес тривалий і важкий. Питуща людина має остаточно вирішитися на проходження реабілітації та повна відмова від спиртного, що буває зробити досить складно. На сьогоднішній день існує безліч способів лікування алкоголізму, проте все одно важко сказати, який з них найефективніший. Для кожної людини підходить певний метод, так як організм індивідуальний і по-різному реагує на зміни.

Якщо и бажаєте дізнатися більше про кодування від алкоголізму, то зробити це можна в розділі нашого сайту кодування від алкоголізму львів ціни (http://alcoholcare.com.ua/).

Методи лікування алкоголізму

Першим кроком і найбільш важким є умовити хворого почати лікування. Багато хто відмовляється і не хочуть проходити реабілітацію. Однак з допомогою психолога та інших фахівців це зробити можливо. Вкрай важливо, щоб до початку лікування алкоголізму пацієнт не вживав спиртне протягом 10 днів. Всі способи лікування алкогольної залежності мають ряд протипоказань:

психічні захворювання та розлади нервової системи;

гіпертонічні кризи, гострі інсульти;

судомні стани, епілепсія;

наявність електричного кардіостимулятора;

вік більше 60 років, але бувають винятки.

Перед початком лікування з хворим проводиться бесіда, повністю обстежується організм на наявність можливих захворювань. Психолог готує пацієнта до майбутнього процесу. Якщо вам вдалося умовити алкоголіка почати лікування, не можна гаяти ні хвилини. Потрібно відразу поміщати його в клініку або відправляти на консультацію з психотерапевтом.

Сучасні методи лікування алкоголізму

На сьогоднішній день сучасна медицина включає в себе ефективні старі й новітні методи лікування алкоголізму. Вони різноманітні і застосовують різні способи впливу на людину, викликають огиду до алкоголю, сприяють тривалій ремісії. Сучасні методи лікування алкогольної залежності включають в себе:

  • підшивання;
  • кодування;
  • гіпноз;
  • апаратне вплив;
  • психотерапія;
  • різні нетрадиційні методи лікування.