Багато автомобілістів ставлять своїх залізних коней у гаражі біля будинку і навіть в будинку. Хтось користується послугами критих стоянок або кооперативних громад. Однак, є й ті, чий гараж знаходиться далеко і доводиться всіляко посилювати нагляд та безпеку свого майна. Гаражні ворота – це запорука збереження вашого автомобіля і його комплектуючих. Вирішуючи, які краще придбати стулки, розгляньте всі наявні варіанти і вибрати той, який найбільш зіставимо з особливостями конструкції гаража, простору і ціноутворення.

У нас ви можете вигідно купити вікна львів.

Гаражні ворота: обираємо найкращі

Розпашні гаражні ворота – це ідеальний варіант для тих, хто не хоче морочитися і шукає самий простий і надійний спосіб охорони свого майна. Саме конструкцію такого типу варто вибрати, якщо ви хочете її «на століття». Дверний отвір заповнює коробка, дві стулки на важких петлях і простий механізм, що не дозволяє утворюватися щілинах під час замикання. Розсувні стулки експлуатуються в країнах колишнього СРСР багато років і є одним з найпоширеніших видів.

Бажаєте купити ворота львів? Відвідайте наш інтернет-магазин.

Розпашні гаражні ворота

Відкатні ворота більше підійдуть тим, хто любить стильні рішення і обмежений у просторі. Такі ворота бажано ставити на складських, ангарних і промислових приміщеннях, а також на гаражах автолюбителів, які мають велике фронтальне простір.

Також можна купити ролокасети у львові в нашому магазині.

Гаражні ворота поліпшеної модифікації

Підйомно-поворотні ворота з'явилися в наших регіонах не так давно. Гаражні ворота такого плану як ці являють собою стулку, яка, відкриваючись, піднімається вгору до стелі і зупиняється паралельно підлозі. В основі цієї системи лежить шарнірно-важільний механізм і напрямні. Такі гаражні ворота краще підійдуть автомобілісту з добре опалювальним приміщенням або живе в теплому кліматичному поясі. Підйомно-поворотні ворота мають незаперечне достоїнство – вони не займають місце ні зовні гаража, ні в просторі.