Ресурс Clutch.co оприлюднив новий звіт, в якому назвав Perfectial, top software development company, найкращою компанією, що надає послуги по розробці програмного забезпечення, які дозволяють створювати й удосконалювати програмні продукти. В основі даного дослідження лежить Матриця Лідерів, власна методологія компанії Clutch, в рамках якої певна компанія оцінюється з точки зору її фокуса програмної та веб-розробки, а також здатності видавати результат, який відповідає клієнтським очікуванням.

Фахівці компанії Clutch включили Perfectial до списку компаній для аналізу на основі більше десяти якісних і кількісних критеріїв, включаючи досвід компанії, ринкову оцінку, технічну сертифікацію, присутність на ринку і позитивні відгуки клієнтів.

Про компанію Clutch

Clutch - це розташована у Вашингтоні дослідницька фірма, яка визначає найкращі орієнтовані результати компанії, що надає високоякісний сервіс. Методологія оцінювання компанії Clutch – інноваційний дослідний процес, який об'єднує кращі з кращих у світі пошукові системи. Компанія користується власним фреймфорком, який називається Матриця Лідерів, в рамках якої певна компанія оцінюється як з точки зору її експертної області, так і здатності видавати результат, відповідний клієнтським очікуванням. На даний момент компанія Clutch дослідила та оцінила понад 900 компаній, які обслуговують більше ніж 50 ринків.

Про компанію Perfectial

Компанія Perfectial «top software development company» спеціалізується на розробці індивідуальних програмних рішень: відкриття, розвиток, аудит, щоб допомогти клієнтам завоювати ринок і досягти бізнес-мети, а також надати оптимальні технологічні рішення. Також дає послуги з дизайну і UX для користувачів, розробки веб-додатків на основі найпопулярніших технологічних стеків і фреймворків та створення мобільних додатків для Android і iOS, а також крос-платформних мобільних додатків.