• Головна
  • В Україні зростає обсяг безготівкових розрахунків
Новини компаній
17:00, 27 червня 2019 р.

В Україні зростає обсяг безготівкових розрахунків

Новини компаній
За повідомленням Національного банку України, згідно з результатами першого кварталу 2019 року частка безготівкових розрахунків за допомогою операцій з платіжними картками сягнула 50%. Це на 5 відсоткових пунктів більше, порівнюючи з підсумками 2018 року.
Сьогодні найбільш розповсюдженим і зручним способом безготівкової оплати товарів та послуг виступають банківські платіжні картки. Вони є простими й надійними у користуванні, і до того ж приносять додатковий дохід власнику у вигляді відсотків на залишок коштів. У Харківській, Сумській, Донецькій та Луганській областях найбільшою популярністю користуються картки ПриватБанку.
Існує два основних різновиди банківських карток - кредитні та дебетові. У ПриватБанку - це кредитна картка "Універсальна" та дебетова "Картка для виплат". Їх властивості приблизно однакові, але є і принципові відмінності. Кредитна картка дає змогу клієнту оплачувати товари й послуги не тільки за рахунок власних коштів, а й за рахунок кредитного ліміту, наданого банком. Кредитний ліміт може складати до 75 тисяч гривень. Він встановлюється за згоди клієнта, а його розмір залежить від активності користування карткою та сумлінності клієнта.
Існує пільговий період безкоштовного користування кредитними грошима – до 55 днів. Разом із сервісом ПриватБанку “Оплата частинами”, який дозволяє робити покупки у кредит майже без переплат, пільговий період робить картку “Універсальна” незамінним помічником у вирішенні фінансових питань. З цією карткою можна ще й отримувати гарантований дохід у розмірі 7% річних на залишок власних коштів понад 100 грн.
Дебетова картка ПриватБанку - “Картка для виплат” виглядає абсолютно так само, як і кредитна, але вона призначена для зарахування зарплат, пенсій, стипендій, усіх видів соціальних виплат. Картка має головну перевагу: зняття готівки в банкоматах будь-яких банків на території України без комісії.
З картками ПриватБанку можливі: оплата покупок та послуг без комісій, оплата комунальних послуг у Приват24 та терміналах самообслуговування, безпечні покупки товарів через Інтернет, покупка валюти, бронювання квитків, бронювання готелів тощо, переказ коштів на картки родичам або партнерам, покупки за кордоном, при яких конвертація у валюту країни здійснюється за готівковим комерційним курсом, що діє у відділеннях ПриватБанку на день операції. Маючи картки ПриватБанку, можна розраховуватися і безконтактно за допомогою смартфона. Це зручно робити в торгових центрах, сплачуючи за проїзд у громадському транспорті, за парковку авто тощо.
В Україні зростає обсяг безготівкових розрахунків, фото-1
Власники карток ПриватБанку також є учасниками програми лояльності "Бонус Плюс" та отримують до 20% бонусів від вартості покупок. Накопичені бонуси клієнти витрачають у мережі партнерів даної програми, їх перелік можна дізнатися за посиланням bonus.privatbank.ua.
Замовити або відновити банківські картки можна у будь-якому відділенні ПриватБанку за кілька хвилин (при наявності паспорту та ІПН коду).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #БонусПлюс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...