На Сході України все більше працівників отримують зарплату через ПриватБанк

Вже майже 200 000 працівників промислових підприємств, комерційних організацій та бюджетних установ Донецької та Луганської областей отримують заробітну плату за допомогою пластикових карток ПриватБанку. Серед найбільших партнерів - Новокраматорський машинобудівний завод, поліція Донецької області, ЛНУ ім. Тараса Шевченко, СНУ ім. Володимира Даля, Маріупольський держуніверситет, Донбаська державна машинобудівна академія, інші освітяни, військові та медики.
Вибір ПриватБанку для отримання заробітної плати обумовлений багатьма факторами. Головний з них - зручний доступ клієнтів до власних коштів. Всі, хто отримує зарплату через ПриватБанк, можуть зняти готівку без комісії у будь-якій точці України в будь-який час доби не тільки в банкоматах ПриватБанку, але і в банкоматах всіх інших банків. А мережа банкоматів ПриватБанку найбільша в Україні. Таке обладнання можна знайти у найвіддаленіших містечках та селищах. Користуватися зарплатною карткою можна навіть за кордоном.
Банк проводить зарахування коштів на зарплатні картки в режимі онлайн, тобто кошти «заходять» на картку протягом 30 хвилин. Працівники отримують свої гроші вчасно і швидко, без будь-яких затримок. Унікальною послугою є зняття коштів без карти - якщо клієнт забув або пошкодив картку, завжди можна отримати гроші в банкоматі за допомогою телефона.
Маючи банківську картку не обов’язково відразу знімати готівку. Картками швидко та зручно розраховуватися у торговій мережі та в інтернеті, оплачувати послуги, купувати квитки на транспорт. З картками ПриватБанку клієнти мають цілодобовий доступ до всіх рахунків з домашнього комп'ютера, планшета або смартфона.
Із зарплатною карткою клієнт також може отримати картку «Універсальна» з кредитним лімітом (у пільговий період - 55 днів користування кредитом безкоштовне). Картки ПриватБанку - це також підключення до інтернет-банку Приват24 для дистанційного банківського обслуговування, сервіс регулярних платежів (коли банк автоматично за бажанням клієнта проводить розрахунки), платіж за безкоштовним телефоном 3700, SMS-банкінг, екстрені гроші, можливість заробити за допомогою програми «Бонус Плюс» (знижки на товари та послуги до 20%).
«Згідно з законодавством України працівник сам може обирати банк для зарплатного обслуговування, – говорить керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Східного РУ ПриватБанку Євген Солодовник. – В будь-якому відділенні просто та швидко оформлять можливість отримувати зарплату через ПриватБанк. Це може зробити як юридична особа (відкриття колективного з/п проекту) так і фізична особа в індивідуальному порядку. В останньому випадку знадобляться лише паспорт, ІНН клієнта та код організації-роботодавця. У ПриватБанку раді бачити всіх, хто віддав перевагу саме нашій банківській установі».
Нараховувати зарплату через ПриватБанк вигідно і підприємствам. Така схема суттєво скорочує витрати на інкасацію. Із зарплатним проектом підприємство може отримати кредитний ліміт - додаткові фінанси для безперебійної роботи. Крім того можна підключити сервіс «Облік робочого часу». З цією послугою роботодавець проконтролює роботу своїх підлеглих (час приходу на робоче місце, час завершення роботи, перерви і т. п.). Працівники ж завжди зможуть подивитися і роздрукувати в банкоматі, терміналі самообслуговування або в Приват24 інформацію про нараховану зарплату.
Ще у 2013 року ПриватБанк вперше в Україні почав випуск карток з індивідуальним дизайном. Кожен клієнт може визначити, як буде виглядати його особиста платіжна картка із галереї ПриватБанку, або замовити картку за власним дизайном. Виявилось, що така можливість стала цікава не лише індивідуальним клієнтам, але і підприємствам, приватним компаніям і навіть державним установам. Відтепер у галереї дизайнів карток ПриватБанку може з’явитись картка з логотипом фірми або фото підприємств, організацій чи установ, які мають чим пишатися і бажають розповісти про себе всій Україні. Щоб стати власником картки із індивідуальним дизайном, достатньо оформити зарплатний проект у ПриватБанку та висловити побажання щодо вигляду картки.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Ситуация, которая сложилась в стране, не может не вызывать тревогу. Социальная напряженность растет, и это видно по тем комментариям и жарким дискуссиям, которые разгораются под каждым материалом. Мы не можем допустить, чтобы сайт использовался различными радикальными силами по обе стороны «баррикад» в качестве агитационной площадки. Поэтому вынуждены временно закрыть возможность комментирования. Предлагаем вам перенести дискуссию со страниц {url} в социальные сети, где Вы сможете выразить свою позицию. Все новости {url} доступны в группах {vkpage}, {fbpage}, {okpage}. Мир Вам и Вашим семьям.
Бизнес
К закрытию межбанка американский доллар в покупке подорожал на 9 копеек, а в продаже на 8 копеек. Евро прибавил 10 копеек в покупке и 9 копеек в продаже, сообщает Минфин. Валюта Открытие 23 августа Закрытие 23 августа Изменения доллар 25,00/25,04 25,09/25,12 9/8 евро 27,67/27,71 27,77/27,80 10/9 рубль 0,3808/0,3817 0,3796/0,3804 0,0012/0,0013 Открылись торги по доллару в диапазоне 25,0000-25,0400 грн/$, торги по евро открылись в диапазоне 27,6700-27,7142 г...
Криминал
Служба безопасности Украины разоблачила руководство государственных угольных шахт на хищении более полумиллиарда средств госбюджета. Установлено, что в течение 2016-2019 годов должностные лица ОАО «Лисичанскуголь», ГП «Мирноградвугилля», ГП «Шахта им. М.С. Сургая», ГП «Первомайскуголь», ГП « Шахтоуправление «Южнодонбасское № 1» организовали механизм хищения средств предприятий через процедуру государственных закупок. Руководство «прописывали» условия прове...
Политика
Специальный представитель Госдепартамента США по вопросам Украины Курт Волкер заявил, что в случае необходимости, США готовы подключиться к переговорам по ситуации на Донбассе. Об это он заявил в комментарии BNS, передает "Интерфакс-Украина". "Если есть потребность в более широком формате, конечно, мы подключимся. При этом мы полностью поддерживаем "нормандский формат", - сказал Волкер. Так он прокомментировал предложение президента Украины Владимира Зелен...
Общество
В Буденновском районе Донецка замечены аисты. Фото шести белых аистов на пустыре в районе поселка Красный городок появились в соцсетях.
Общество
24 и 25 августа в Донецке будет продлена работа городского электротранспорта, работающего на маршрутах общего пользования. Об этом сообщает «Донецкая городская администрация».
Общество
Сегодня, накануне празднования Дня Независимости нашего государства, согласно Указу Президента Украины от 23 августа 2004 года № 987/2004 уже 15 лет подряд вся страна официально чтит главный государственный символ - флаг Украины. По всей территории нашего государства проводится Церемония поднятия Государственного Флага Украины. В торжествах в Краматорске приняли участие глава области Павел Кириленко, заместитель председателя Донецкой облгосадминистрации В...
Политика
Президент Украины Владимир Зеленский выразил надежду, что первые результаты по вопросу обмена удерживаемых лиц между Украиной и РФ будут в ближайшие дни. Об этом он сказал сегодня, 23 августа, передает "Интерфакс-Украина". "Мы ждем результатов шаг за шагом. Первые результаты должны быть уже в ближайшие дни. Не хочу загадывать", - сказал он журналистам в пятницу в Киеве. Зеленский подчеркнул, что лично занимается этим вопросом и обратился к СМИ, чтобы журна...
Происшествия
Одной из площадей оккупированного Донецка будет присвоено имя бывшего главаря «ДНР» Александра Захарченко. Об этом сообщают информ-ресурсы оккупационной администрации ОРДО. Площадь расположена перед бывшим зданием Донецкой ОГА бульвар Пушкина, 34.
Новости компаний
Нехватка денег — это одна из наиболее распространенных проблем, с которой сталкиваются практически все граждане нашей страны. Даже те, у кого расходы строго спланированы. Но порой случаются непредвиденные ситуации. Например, потеря работы или проблемы со здоровьем. Или может быть вы запланировали поездку на море, а вам задерживают зарплату. А у вас уже куплены билеты и собраны чемоданы. Последствиями таких ситуаций может быть просрочка по кредиту или сорва...