• Головна
  • Банкіри ПриватБанку відпрацювали день у полі
Новини компаній
17:00, 24 липня 2019 р.

Банкіри ПриватБанку відпрацювали день у полі

Новини компаній

На Харківщині у Краснопавлівці Лозівського району пройшов найбільший галузевий захід Східної України - V Міжнародний День поля «Lozova machinery». День поля відвідали понад 700 гостей. Серед запрошених та учасників - фермери з 10 областей України, аграрії з країн Балтії, Східної та Західної Європи, з Канади, представники аграрних університетів, фінансисти.

Це свято приурочене до початку збирання ранніх зернових культур. Учасники мали можливість ознайомитися з новинками техніки, випробувати її у роботі. Представники фінустанов, тим часом, консультували аграріїв щодо можливостей придбаня цієї техніки за найвигіднішими умовами.

Вже традиційно у таких заходах беруть участь представники ПриватБанку. Спеціалісти напрямку фінансування малого та середнього бізнесу цілий день відпрацювали у полі поруч із аграріями. Вони пропонували кредитні продукти для агропідприємств.  Сільгоспвиробників зацікавили програми “Агролізинг”, “Агросезон”, “АгроКУБ”, можливість отримати державну компенсацію на придбання техніки, насіння, засобів захисту рослин.

“Наш стенд сьогодні користувався не меншою популярністю, ніж сучасна техніка для аграріїв, - підкреслює керівник напрямку активних операцій МСБ ГРУ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. - Відвідувачи активно зверталися за консультаціями, розбирали наші методичні матеріали, залишали свої контакти з намірами отримати фінансування. Дивно було чути, що дехто взагалі не знав про можливість отримати до 40% державної компенсації витрат за кредитами. Наші фахівці на заході заповнили цей пробіл. За день роботи близько 40 керівників агропідприємств залишили свої контакти або взяли контакти спеціалістів із намірами скористатися нашими кредитними програмами. Таким чином ПриватБанк допомагає аграріям збільшувати ефективність господарств”.

Проведення Дня поля - це не тільки показ і демонстрація техніки, посівного матеріалу. Це прекрасна можливість для молодих фахівців на практиці розширити діапазон своїх знань і навичок не тільки завдяки контакту з вітчизняними виробниками, а й із зарубіжними компаніями, представниками фінустанов.  

Правда, для того, щоб отримати інформацію щодо фінансування агробізнесу необов’язково чекати подібних заходів. У будь-якому відділенні ПриватБанку у всіх райцентрах України фахівці професійно проконсультують агровиробників, розкажуть про переваги тієї чи іншої програми, допоможуть зібрати всі необхідні документи і оформлять кредит. Лише у Харківській області у 2019 році кредитними продуктами для аграріїв скористалися 17 фермерських господарств та агропідприємств. Сума запозичених коштів складає більше 10 000 000 гривень. З початку року в регіоні 8 підприємств подали документи на одержання держкомпенсацій. За цими заявками 4 господарства вже отримали від держави 40% відшкодування від суми кредитів ПриватБанку. А загалом по Україні лише за другий квартал 2019-го року 112 сільськогосподарських підприємств скористалися програмами агрокредитування ПриватБанку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приватбанк #Lozova machinery
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...