• Головна
  • Студенты и активисты ДонНУ поверили слову Квиту, пообещавшему решить проблемы вуза на подконтрольной Украине территории
12:07, 24 вересня 2014 р.

Студенты и активисты ДонНУ поверили слову Квиту, пообещавшему решить проблемы вуза на подконтрольной Украине территории

Инициативная группа студентов и общественников ДонНУ, которые планировали на сегодня пикет под Кабмином с требованием эвакуировать вуз на территорию Украины, обратились к министру образования, чтобы его поддержка была не только на словах, но и реально воплотилась в ближайшее время.

В обращении, в частности, говорится:

"Доля Донецького національного університету сьогодні в руках самого Донецького національного.
Студенти, випускники, аспіранти, громадські діячі та журналісти довго чекали від МОН У реакції на сміливе рішення більшості колективу вишу не працювати з представниками днр, які захопили університет в озброєний спосіб. На завтра, 24 вересня 2014 року, об 11 під КМУ мав відбутися пікет «Врятуємо ДонНУ». В пікеті мали взяти участь студенти та викладачі ДонНУ, студентська та викладацька спільнота солідарних із вишів столиці. Мета акції – вимога до Кабміну та пана А.Яценюка особисто підтримати не на словах, а на ділі Донецький національний університет, який єдиний з вузів міста Донецьк заявив свою патріотичну позицію. Наші вимоги та пропозиції конкретизуються необхідністю вирішити питання про евакуацію вузу, виплати заборгованості викладачам та співробітникам, гарантією подальшого фінансування діяльності ДонНУ з боку держави.
Гасла акції: «Майбутнє ДонНУ – це майбутнє України», «Збережіть український ДонНУ», «ДонНУ – це Україна».
Акцію підтримало багато небайдужих людей, інформація поширилася миттєво. Міністр освіти і науки України С.М.Квіт знайшов можливість зателефонувати організаторам та підтвердив, що питання збереження Донецького національного університету буде вирішене найближчим часом. Пан міністр повідомив, що зараз на рівні Кабміну здійснюються конкретні кроки щодо розв’язання всіх – технічних, фінансових, юридичних – проблем майбутнього існування нашого вишу.
Ми не маємо підстав не вірити міністру, який був активним діячем Революції Гідності та сьогодні представляє команду президента України!
Ми віримо Сергієві Квіту та Петру Порошенко.
Ми не відміняємо акцію, а переносимо!
Маючи досвід невирішення Міністерством освіти та науки України питання ліквідації фінансової заборгованості перед колективом ДонНУ протягом останніх 2-х місяців та замовчування гарантій щодо форм та фінансування подальшої функціональної діяльності вишу, ми маємо певні сумніви.
Кожна година, кожна хвилина зволікання посилює загрози фізичного знищення патріотів – викладачів та студентів ДонНУ. Якщо державний апарат ставить національну інтелігенцію на межу голодної смерті чи смерті від тортур, такий апарат має бути змінений.
Тому ми переносимо, однак не відміняємо свою акцію.
Якщо сигнал від Міністерства освіти виявиться формальністю, якщо Кабмін України здатний тільки на те, щоб замовчувати проблему та втихомирювати протестні акції, що паплюжать їх імідж в період виборчої кампанії, ми залишаємо за собою право на всі види спротиву - від безстрокових пікетів до голодувань навколо Кабміну та Міністерства освіти та науки України.
...
Міністр дав слово нам. МИ дали слово міністру".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДоНУ #Украина #пикет #Квит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...