Компанія «Каргер Груп» виробляє і постачає на український ринок якісні вантажопідйомні стропи для підйому вантажу під торговою маркою СARGER. Вся продукція супроводжується сертифікатом відповідності міжнародним стандартам якості. Власне виробництво і прямі поставки комплектуючих дозволяють нам запропонувати оптимальну ціну на вантажопідйомні стропи та швидку доставку продукції кінцевому споживачеві. Кожен виріб після виготовлення ми тестуємо на міцність, після чого стропу присвоюється порядковий номер і видається паспорт.

Які стропи у нас ви зможете замовити?

Залежно від специфіки виконання вантажно-розвантажувальних робіт і характеристик вантажів, що піднімаються, наша компанія виготовить під ваші потреби будь-які види вантажопідйомних строп:

1. Канатні. Давній та перевірений роками вид знімних вантажозахоплювальних пристроїв, виготовлених на основі сталевого канату ГОСТів 2688-80 і 7668-80 або аналогів з конструкцією 6х36 і 6х19 (велика кількість дротиків у кожному пасмі забезпечує гнучкість канату, і, відповідно, канатного стропу ). Для виробництва канатних строп застосовуються сталеві канати діаметром від 6 до 45 мм. Чим більше діаметр канату, тим вище вантажопідйомність стропу і маса вантажу, який він зможе підняти. Стропи канатні виробляються як старим «дідівським методом» - заплітання, так і більш сучасним, який має на увазі опресовування кінців канату в алюмінієвій втулці в спеціальному тихохідному гідравлічному пресі з величезним зусиллям. Заплітання стропу вручну - процес досить тривалий і трудомісткий. Один кінець канату потрібно розпушити, пасма вплести в тіло канату, тим самим сформувавши петлю, обрізати кінці пасом, що стирчать, до певної довжини, провести ущільнення місця заплітання за допомогою молотка киянки. А ось опресовування кінців канату в алюмінієвій втулці відбувається значно швидше, тому продуктивність даного способу істотно вище.

2. Ланцюгові. Як видно з назви, ці стропи виготовляються на основі ланцюга. При цьому підбирається спеціальний термостійкий ланцюг калібром 6-32 мм, що володіє вантажопідйомними характеристиками 8-10 класу міцності (вироби 10 класу міцності коштують на порядок вище). Такі ланцюги мають підвищену стійкість до навантажень і температурних впливів до 500 ° С. Ланцюгові стропи збираються по типу конструктора. Для цього використовуються спеціальні сполучні елементи у вигляді вантажопідйомних ланок. На кінці ланцюгового стропа зазвичай встановлюють чалочний гак або інший кінцевий елемент для зручної фіксації вантажу. Ми виробляємо ланцюгові стропи вантажопідйомністю 67 тон.

3. Текстильні. Сучасний клас вантажозахоплювальних пристроїв, виготовлених з міцної поліестерової стрічки шириною 50-300 мм. Стрічка зшивається міцними нитками по спеціальному алгоритму, створюючи міцні замки. Стропи з текстильної стрічки володіють гнучкістю, легкістю, компактністю і дуже високою міцністю на розрив. Використання текстильних м'яких строп дозволить уникнути пошкодження переміщуваних вантажів.

Не знаєте які стропи замовити? Зв'яжіться з консультантом нашої компанії і він допоможе зробити правильний вибір у відповідності до ваших завдань. У нашому асортименті ви знайдете практичне рішення для будь-яких вантажопідйомних робіт: стропи текстильні, канатні, ланцюгові необхідної конструкції, довжини та вантажопідйомності. Ми гарантуємо оперативні терміни поставки строп в будь-який куточок України.