Професійні міді клавіатури Behringer - це досить невелика сукупність спеціалізованої музичної апаратури, яка з певних причин виокремлена з категорії аналогів інших виробників. З одного боку так відбулося через специфічну стратегію, яку використовує німецький бренд у створенні та просуванні власної продукції, з іншого боку це неминуче привертає увагу професіоналів, які завжди знаходяться у пошуку більш ефективних і доступних альтернатив для побудування практичного та функціонального сетапу. Докладніше про це в нашій статті розповість фахівець музичного інтернет-магазину Музлайн, добре знайомий зі специфікою німецької  індустрії музичного обладнання. 

міді клавіаутри

Що пропонує ринок контролерів

Цифрові музичні контролери, у нашому випадку це міді клавіатури, дуже широка категорія обладнання, яка високо затребувана у сучасному світі виробництва цифрового музичного контенту. І природно, що у цій категорії найпопулярнішу більшість складають бюджетні девайси, які пропонують користувачами максимум функцій за мінімальним прайсом. Зрозуміло, що в жертву неминуче було принесено якщо не якісь загалом, то її певні аспекти - швидкість обробки сигналу, затримку, якість сенсорів, і так далі, і тому подібне. 

Ось тут на передній план виходить компанія Behringer, яка вирішили створити найкращу з можливих альтернативу такому положенню речей. Що саме вона запропонувала: 

  • три основні лінійки міді клавіатур;
  • практичні і прості у використанні девайси, зібрані з найкращих комплектуючих власного виробництва;
  • демократичний прайс, орієнтований на професійну аудиторію. 

Найцікавіше із цього списку, на що варто звернути увагу, це комплектуючі, які компанія використовує у виробництві своїх міді контролерів. На відміну від більшості брендів, що пропонують бюджетні клавіатури і використовують для них готові рішення сторонніх виробників, компанія Behringer розробляє власні рішення - це довше і дорожче, але у перспективі набагато надійніше, та з більшою гарантією задовольняє технічні потреби музикантів, що використовують міді клавіатури у щоденній практиці.

бехрінгер міді клавіаутра

Звичайно, це суттєво впливає на ціноутворення на обладнання, але за словами експертів інтернет-магазину Muzline, навіть підвищений прайс не зупиняє бажаючих укомплектувати свою студію стафом, який не буде потребувати заміни впродовж декількох років. Купуйте тільки якісне!