Причини багатьох захворювань домашніх тварин полягають в їх неправильному харчуванні. Частіше з цією проблемою стикаються власники собак і кішок. Багато ветеринарів наголошують, що саме неправильне харчування є головним джерелом всіх хвороб домашніх улюбленців.

    На щастя, на ринку зараз представлений не тільки збалансований якісних корм на кожен день, але і лікувальний корм для собак http://petcenter.com.ua/sobaki/lechebnyi-korm-for-dogs і котів, який буде ефективним при самих різних захворюваннях. Лікувальні корми розробляються з урахуванням особливостей того чи іншого захворювання і містять всі потрібні для поліпшення здоров'я кота або собаки мікроелементи і вітаміни. Вибирати лікувальний корм потрібно в залежності від індивідуальних характеристик та стану здоров'я тварини, дуже важливо не вибирати корм самостійно, а звернутися за рекомендаціями до ветеринара.

    Лікувальні корми для домашніх тварин: основні види

1. Сухі корми.

    Перевагою даного виду корму є, зручність його використання, відносно невеликий обсяг якого задовольняє потребу тварини в енергії. Він також поживний, корисний для зубів і вовни. Але застосовуючи сухий лікувальний корм для котів http://petcenter.com.ua/koti/lechebnyi-korm та собак, потрібно особливо уважно стежити за тим, щоб у вихованця завжди була вода.

2. Вологі корми.

    Не менш зручні у використанні – потрібно тільки відкрити банку або пачку і трапеза для вашого улюбленця готова. Крім того, такі корми містять всі необхідні білки, жири, вуглеводи і мінерали, що сприятливо впливає на загальний стан здоров'я вихованця. Вологі корми дуже корисні для літніх тварин, чия травна система працює не так ефективно.

    І сухі і вологі лікувальні корми однаково часто використовуються для профілактики, реабілітації і лікування домашніх тварин.

    Для того щоб ваш вихованець відчував себе бадьорим і здоровим, йому також необхідно, купити товари для тварин львів http://petcenter.com.ua/ надає для цього масу можливостей. Якщо у вашого улюбленця буде якісне харчування та надано гарний догляд, з ним завжди буде все в повному порядку.